Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza zajmuje się zapobieganiem próchnicy zębów oraz jej leczeniem. Próchnica to najpowszechniejsza choroba zębów. Podstawowym celem stomatologii zachowawczej jest utrzymanie dobrego stanu uzębienia, zachowanie żywotności zębów i ich estetycznego wyglądu.

Ważne jest, aby przynajmniej raz na pół roku odwiedzić gabinet stomatologiczny. Systematyczne wizyty oraz prawidłowa higiena jamy ustnej zapobiegają powstawaniu próchnicy.

Nasza kadra

Klaudia Jodłowska stomatolog głogów małopolski

Lek. stom. Klaudia Jodłowska

stomatolog, stomatolog dziecięcy

Jestem absolwentką wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwersytety Medycznego w Lublinie. Od początku studiów jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Stale podnoszę swoje kompetencje zawodowe uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach. Zajmuję się leczeniem zachowawczym oraz stomatologią dziecięcą, zabiegi wykonuję w powiększeniu za pomocą lup stomatologicznych. Tworzę przyjazną atmosferę w gabinecie, aby pacjenci czuli się swobodnie i komfortowo na fotelu dentystycznym. Z dużą dozą empatii podchodzę do leczenia naszych najmłodszych pacjentów i staram się pomóc im w pokonaniu strachu przed wizytą stomatologiczną.

ANNA-KLIMEK

Lek. stom. Anna Klimek

stomatolog, stomatolog dziecięcy

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie (2021). Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i endodontycznym dzieci i dorosłych.

Jest w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej.

Poza gabinetem, można ją spotkać na scenie, gdyż pasjonuje się tańcem ludowym, a jej uroczy uśmiech podkreśla czerwona szminka i korale.