Ortodoncja

Ortodoncja

Ortodoncja to dziedzina stomatologii, która zajmuje się leczeniem wad zgryzu, wad szczękowo-twarzowych oraz korygowaniem nieprawidłowości zębowych. Leczenie ortodontyczne przeprowadza się u pacjentów w każdym wieku z powodów profilaktycznych i estetycznych. 

Centrum Medyczne SuMed oferuje również usługi z ortotropii – dziedziny stomatologii skupiającej się na prawidłowym rozwoju twarzoczaszki i profilaktyce problemów z uzębieniem. Leczenie ortotropijne jest skierowane do dzieci w okresie ich intensywnego wzrostu.

Nasza kadra

Lek. dent. Agata Betlej

Lekarz dentysta, ortodonta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W 2018 r. ukończyła dwuletnie Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji w Warszawie. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Master of Orthodontics and Dentofacial Orthopedics na Uniwersytecie w San Jorge (Hiszpania). 

Uczestniczka licznych kursów w kraju i za granicą z zakresu ortodoncji dorosłych oraz wczesnego leczenia ortodontycznego dzieci (ortotropii). Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności, które wprowadza do swojej codziennej praktyki ortodontycznej i planowania leczenia interdyscyplinarnego. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą.

Biegle włada językiem angielskim. Prywatnie – szczęśliwa mężatka, mama Helenki i właścicielka kotów – Klakiera i Mamrota. Miłośniczka zwierząt, podróży i dobrej kuchni.