Stomatolog

W CENTRUM MEDYCZNYM SUMED w Głogowie Małopolskim zajmujemy się profilaktyką próchnicy zębów oraz leczeniem powstałych ubytków próchnicowych. W profilaktyce próchnicy bardzo ważna jest regularna kontrola stanu uzębienia, która pozwala na wczesną diagnozę oraz szybkie i bezbolesne leczenie. W naszym gabinecie przeprowadzamy pełną diagnostykę polegającą na badaniu stomatologicznym uzębienia, dziąseł oraz błony śluzowej jamy ustnej.
W naszym gabinecie dentystycznym staramy się aby każda odbudowa zęba była jak najbardziej naturalna i estetyczna. Do tego celu używamy najnowocześniejszych nanohybrydowych materiałów kompozytowych – pozwalają one zachować szczelność wypełnienia.

W przypadku braku możliwości osiągnięcia w/w efektu stosujemy rozwiązania protetyczne tj. pełnoceramiczne korony porcelanowe, licówki oraz korony porcelanowe. W przypadku bardzo rozległych zniszczeń tkanki zęba konieczne jest przeprowadzenie leczenia endodontycznego polegającego na usunięciu tkanki zapalnej i zastąpieniu jej materiałem przeznaczonym do wypełnień kanałów korzeniowych.

Przy brakach przekraczających 50% objętości korony zęba konieczne jest stosowanie koron protetycznych celem ochrony zęba przed złamaniem. Regularne wizyty kontrolne co pół roku, oczyszczanie zębów  z osadu i kamienia połączone z właściwą higieną jamy ustnej pozwalają zachować swój naturalny uśmiech na całe życie.

Nasza kadra

lek-stomatolog-beata-gomolka-glogow-malopolski

Lek. stom. Beata Gomółka

chirurg stomatologiczny

KrzysiekZnanyLekarz.pl
Czytaj więcej
Nareszcie stomatolog do którego mogę udać się bez stresu. Wizyty u Pani doktor Beaty zawsze przebiegają w miłej, przyjaznej (tak, u stomatologa też może być taka) atmosferze. Podczas konsultacji Pani doktor dokładnie wyjaśniła jak dbać o higienę jamy ustnej, a leczenie jest skuteczne i bezbolesne. Profesjonalne podejście, Pani doktor szczegółowo opisuje i tłumaczy przebieg leczenia.
P.DZnanyLekarz.pl
Czytaj więcej
Usuniecie osemki trwało całe 40 sekund. Pani doktor wyjaśniła mi wszystko, mówiła co bede czuć a po znieczuleniu pokazała mi dotykając znieczulone dziaslo i dla porównania dziaslo po drugiej stronie jakie sa odczucia i ze nic totalnie nie czuć, ewentualnie mogę słyszeć tylko dźwięki. Bardzo polecam 🙂
J.GZnanyLekarz.pl
Czytaj więcej
Bardzo polecam panią doktor stomatolog i także jako bardzo dobrą chirurg szczękowy .Żczliwa uprzejma i profesjonalna a także a stałym kontakcie telefonicznym z pacjentem by doradzić pomóc ewentualnie rozwiać wątpliwości.Sczerze polecam!
JuliaZnanyLekarz.pl
Czytaj więcej
Gorąco polecam Panią Beatę! Profesjonalna obsługa. Lepszego chirurga niż Pani Beata nie znam i nie szukam 🙂
ŁukaszZnanyLekarz.pl
Czytaj więcej
Bardzo miła i niezwykle profesjonalna Pani stomatolog Wyjaśni pomoże z uśmiechem na twarzy polecam serdecznie
Poprzedni
Następny
Joanna-Dudzinska-Kurasz-stomatolog-glogow-malopolski-sumed-centrum-medyczne

Lek. stom. Joanna Dudzińska-Kurasz

stomatologia zachowawcza

W 2018 roku ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Lublinie. W pracy cechuje mnie empatia i indywidualne podejście do każdego pacjenta, co najbardziej cenią najmłodsi. Aby sprostać wyzwaniom nowoczesnej stomatologii, ciągle poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach, zwłaszcza z endodoncji oraz stomatologii zachowawczej. W wolnych chwilach połykam kolejne książki lub daję się ogrywać w planszówkach z rodziną.
lek-Kinga-Pociask-lekarz-stomatolog-dzieciecy

Lek. stom. Kinga Pociask

stomatolog dziecięcy

Tytuł lekarza dentysty uzyskałam w 2020 r. po studiach na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, które ukończyłam z wyróżnieniem. Już podczas stażu podyplomowego uczestniczyłam w kilku kursach – odbudowy zębów bocznych, przednich oraz leczenia endodontycznego dzieci. W mojej pracy najbardziej lubię momenty, gdy pacjent wcześniej bojący się stomatologów, obdarza mnie zaufaniem i przekonuje się do leczenia. Jestem osobą bardzo cierpliwą i empatyczną. Staram się traktować pacjenta tak, jak ja sama chciałabym być traktowana. W wolnym czasie lubię zajmować się roślinami, uczyć się grać na instrumentach i chodzić na spacery.

dr-anna-bochenska-stomatolog-glogow-malopolski

Lek. stom. Anna Bocheńska

stomatologia zachowawcza, protetyka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Studia ukończyłam w roku 2018. Swoją pracę wykonuję z dużym zaangażowaniem. Jestem osobą dokładną i precyzyjną co przekłada się na efekty mojej pracy w gabinecie. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie ze zrozumieniem dla problemu z jakim się do mnie zgłasza. Zajmuję się stomatologią zachowawczą, endodoncją a przede wszystkim protetyką. Doskonalę swoje umiejętności na licznych kursach zawodowych. Poza pracą czas spędzam aktywnie na sali treningowej. Wolne dni poświęcam dla rodziny i przyjaciół.

teresa-suszek-dyplomowana-higienistka-stomatologiczna-gogow-malopolski

Teresa Suszek

dyplomowana higienistka stomatologiczna – profilaktyka

Malgorzata-Kida-Sabat-dyplomowana-higienistka-stomatologiczna-gogow-malopolski

Małgorzata Kida

dyplomowana higienistka stomatologiczna

Cennik