Stomatolog

W CENTRUM MEDYCZNYM SUMED w Głogowie Małopolskim zajmujemy się profilaktyką próchnicy zębów oraz leczeniem powstałych ubytków próchnicowych. W profilaktyce próchnicy bardzo ważna jest regularna kontrola stanu uzębienia, która pozwala na wczesną diagnozę oraz szybkie i bezbolesne leczenie. W naszym gabinecie przeprowadzamy pełną diagnostykę polegającą na badaniu stomatologicznym uzębienia, dziąseł oraz błony śluzowej jamy ustnej.
W naszym gabinecie dentystycznym staramy się aby każda odbudowa zęba była jak najbardziej naturalna i estetyczna. Do tego celu używamy najnowocześniejszych nanohybrydowych materiałów kompozytowych – pozwalają one zachować szczelność wypełnienia.

W przypadku braku możliwości osiągnięcia w/w efektu stosujemy rozwiązania protetyczne tj. pełnoceramiczne korony porcelanowe, licówki oraz korony porcelanowe. W przypadku bardzo rozległych zniszczeń tkanki zęba konieczne jest przeprowadzenie leczenia endodontycznego polegającego na usunięciu tkanki zapalnej i zastąpieniu jej materiałem przeznaczonym do wypełnień kanałów korzeniowych.

Przy brakach przekraczających 50% objętości korony zęba konieczne jest stosowanie koron protetycznych celem ochrony zęba przed złamaniem. Regularne wizyty kontrolne co pół roku, oczyszczanie zębów  z osadu i kamienia połączone z właściwą higieną jamy ustnej pozwalają zachować swój naturalny uśmiech na całe życie.

Nasza kadra

DR-BEATA-GOMOLKA

Lek. stom. Beata Gomółka

lek. dentysta, specjalizacja z chirurgii szczękowej
lek. medycyny estetycznej

Lekarz dentysta posiadający specjalizację z chirurgii stomatologicznej, która jest jej największą pasją. Jej ulubionymi zabiegami są te związane z ekstrakcjami zębów mądrości tzw. ósemkami. Wykonuje również usunięcia innych zębów, resekcję wierzchołków korzeni, wyłuszczenie torbieli, implantacje oraz augmentacje.

W 2022 roku zdobyła tytuł lekarza medycyny estetycznej, kończąc studia podyplomowe na GWSH w Katowicach. Jej praca dyplomowa nt. „Hialuronidazy w leczeniu powikłań po wypełniaczach na bazie kwasu Hialuronowego” uzyskała wyróżnienie. Przeprowadza zabiegi z zakresu: osocza bogatopłytkowego, biostymulatorów, toksyny botulinowej oraz wypełniaczy.

Jej pracę cechuje staranność, dokładność. Traktuje pacjenta tak jak sama chciałaby być traktowana. Uczestniczy w licznych kursach, szkoleniach, konferencjach stale podnosząc i uaktualniając swoją wiedzę i umiejętności.

KrzysiekZnanyLekarz.pl
Czytaj więcej
Nareszcie stomatolog do którego mogę udać się bez stresu. Wizyty u Pani doktor Beaty zawsze przebiegają w miłej, przyjaznej (tak, u stomatologa też może być taka) atmosferze. Podczas konsultacji Pani doktor dokładnie wyjaśniła jak dbać o higienę jamy ustnej, a leczenie jest skuteczne i bezbolesne. Profesjonalne podejście, Pani doktor szczegółowo opisuje i tłumaczy przebieg leczenia.
P.DZnanyLekarz.pl
Czytaj więcej
Usuniecie osemki trwało całe 40 sekund. Pani doktor wyjaśniła mi wszystko, mówiła co bede czuć a po znieczuleniu pokazała mi dotykając znieczulone dziaslo i dla porównania dziaslo po drugiej stronie jakie sa odczucia i ze nic totalnie nie czuć, ewentualnie mogę słyszeć tylko dźwięki. Bardzo polecam 🙂
J.GZnanyLekarz.pl
Czytaj więcej
Bardzo polecam panią doktor stomatolog i także jako bardzo dobrą chirurg szczękowy .Żczliwa uprzejma i profesjonalna a także a stałym kontakcie telefonicznym z pacjentem by doradzić pomóc ewentualnie rozwiać wątpliwości.Sczerze polecam!
JuliaZnanyLekarz.pl
Czytaj więcej
Gorąco polecam Panią Beatę! Profesjonalna obsługa. Lepszego chirurga niż Pani Beata nie znam i nie szukam 🙂
ŁukaszZnanyLekarz.pl
Czytaj więcej
Bardzo miła i niezwykle profesjonalna Pani stomatolog Wyjaśni pomoże z uśmiechem na twarzy polecam serdecznie
Poprzedni
Następny
JOANNA-DUDZINSKA-KURASZ

Lek. stom. Joanna Dudzińska-Kurasz

stomatologia zachowawcza

W 2018 roku ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Lublinie. W pracy cechuje mnie empatia i indywidualne podejście do każdego pacjenta, co najbardziej cenią najmłodsi. Aby sprostać wyzwaniom nowoczesnej stomatologii, ciągle poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach, zwłaszcza z endodoncji oraz stomatologii zachowawczej. W wolnych chwilach połykam kolejne książki lub daję się ogrywać w planszówkach z rodziną.
Klaudia Jodłowska stomatolog głogów małopolski

Lek. stom. Klaudia Jodłowska

stomatolog, stomatolog dziecięcy

Jestem absolwentką wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwersytety Medycznego w Lublinie. Od początku studiów jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Stale podnoszę swoje kompetencje zawodowe uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach. Zajmuję się leczeniem zachowawczym oraz stomatologią dziecięcą, zabiegi wykonuję w powiększeniu za pomocą lup stomatologicznych. Tworzę przyjazną atmosferę w gabinecie, aby pacjenci czuli się swobodnie i komfortowo na fotelu dentystycznym. Z dużą dozą empatii podchodzę do leczenia naszych najmłodszych pacjentów i staram się pomóc im w pokonaniu strachu przed wizytą stomatologiczną.

ANNA-KLIMEK

Lek. stom. Anna Klimek

stomatolog

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie (2021 rok). Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i endodontycznym dzieci i dorosłych.

Jest w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej.

Poza gabinetem można ja spotkać na scenie, gdyż pasjonuje się tańcem ludowym, a jej uroczy uśmiech podkreśla czerwona szminka i korale 🙂

DR-ANNA-BOCHENSKA

Lek. stom. Anna Bocheńska

stomatologia zachowawcza, protetyka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Studia ukończyłam w roku 2018. Swoją pracę wykonuję z dużym zaangażowaniem. Jestem osobą dokładną i precyzyjną co przekłada się na efekty mojej pracy w gabinecie. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie ze zrozumieniem dla problemu z jakim się do mnie zgłasza. Zajmuję się stomatologią zachowawczą, endodoncją a przede wszystkim protetyką. Doskonalę swoje umiejętności na licznych kursach zawodowych. Poza pracą czas spędzam aktywnie na sali treningowej. Wolne dni poświęcam dla rodziny i przyjaciół.

TERESA-SUSZEK

Teresa Suszek

dyplomowana higienistka stomatologiczna – profilaktyka

Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej .- kierunek higienistka stomatologiczna.

Jej pasją jest praca z pacjentami dorosłymi jak i dziećmi. Higienizacja, kiretaż zamknięty, profilaktyka dzieci oraz wizyty adaptacyjne najmłodszych pacjentów to zabiegi w których się specjalizuje.

Dodatkowo prowadzi zajęcia z praktycznej nauki zawodu dla higienistek stomatologicznych.

ANETA-BARCZAK

Aneta Barczak

dyplomowana higienistka stomatologiczna

Absolwentka szkoły Cosinus na kierunku higienistka stomatologiczna oraz TEB Edukacja na kierunku asystentka stomatologiczna. Ma wieloletnie doświadczenie, posiada dużą wiedzę i umiejętności, aby dobrze wykonywać swoje obowiązki. Zawsze uśmiechnięta i miła.

Prywatnie jest mężatką i ma dwoje dzieci. Wolny czas spędza z rodziną, interesuje się muzyką i sportem.

SYLWIA-SELWA

Sylwia Selwa-Dąbek

dyplomowana higienistka stomatologiczna

Ukończyła policealną szkołę w Rzeszowie, gdzie uzyskała tytuł dyplomowanej higienistki stomatologicznej.

W naszym gabinecie wykonuje zabiegi higienizacyjne oraz współpracuje z lekarzami jako asystentka.

Najbardziej w swojej pracy ceni zgraną współpracę z lekarzem oraz dobro pacjenta. Uwielbia jazde na rowerze i książki.

PATRYCJA-KRZTON

Patrycja Krztoń

asystentka stomatologiczna

x

ALEKSANDRA-TARNOWSKA

Aleksandra Tarnowska

rejestratorka

Aleksandra Tarnowska – rejestratorka medyczna, w trakcie studiów na kierunku Pedagogika Zdrowia z Psychodietetyką oraz Kursu Dietetyki.

Pełna uśmiechu i energii, którą zaraża dzieci – weekendowo można ją spotkać na niejednej imprezie w roli animatorki. Swój wolny czas spędza na siłowni.

WYPEŁNIENIE KOMPOZYTOWE Przed i po