Dermatolog

Poradnia dermatologiczna Centrum Medycznego SuMed w Głogowie Małopolskim specjalizuje się w leczeniu chorób, takich jak: atopowe zapalenie skóry, brodawki łojotokowe, brodawki wirusowe, choroby wirusowe i bakteryjne skóry, fotodermatozy, grzybica skóry, grzybica paznokci, kontaktowe zapalenie skóry, liszaj płaski, łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry, łysienie, trądzik różowaty, trądzik zwyczajny, świąd skóry, znamiona. Wykonujemy także zabiegi medyczne i kosmetyczne przy użyciu lasera frakcyjnego CO2.

Nasza kadra

DR-EWA-ZABSKA

lek. med. Ewa Żabska

specjalista dermatolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (2012 r.) Po stażu podyplomowym podjęła pracę w Klinice Dermatologii w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 w Rzeszowie, w którym odbyła szkolenie specjalizacyjne. Tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii zdobyła w 2020 roku.

Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Międzynarodowego Towarzystwa Dermatoskopowego. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kongresach i szkoleniach w zakresie dermatologii i wenerologii.

Leczenie chorób skóry