Iniekcja kwasu hialuronowego

Iniekcja kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy to jeden z najlepszych sposobów na przywrócenie prawidłowego poziomu nawilżenia skóry, jej wygładzenie i wyraźne odmłodnienie. Kwas ten jest naturalnym składnikiem skóry, dlatego nie należy bać się zabiegów z jego wykorzystaniem.

Wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym daje natychmiastowe rezultaty i pozwala się cieszyć młodym wyglądem. Dodatkowo zabieg ten wpływa na poprawienie konturu twarzy i przyczynia się do rewitalizacji skóry.

Kwas hialuronowy stosuje się także w zabiegach powiększania ust, gdzie sprawia, że stają się one pełniejsze i nawilżone w mgnieniu oka. Zabieg stosuje się w przypadku, gdy nasze usta są zbyt wąskie, asymetryczne lub wysuszone. 

Zabieg wypełnienia bruzd nosowo wargowych lub wolumetrii polega na wstrzykiwaniu do skóry preparatu kwasu hialuronowego usieciowanego w miejscu, gdzie tworzy się bruzda lub konieczne jest modelowanie rysów twarzy. Wstrzyknięcie może być wykonane za pomocą igły – wtedy potrzeba kilka nakłuć skóry wzdłuż przebiegu bruzdy. Podajemy zazwyczaj od 0,5 ml do 1 ml preparatu na każdą bruzdę, w zależności od jej wielkości i głębokości. Po zakończeniu iniekcji preparat zawsze musi być odpowiednio ułożony i rozmasowany w skórze.

Kwas hialuronowy jest również wykorzystywany przy zabiegu wolumetrii twarzy. Wolumetria twarzy innymi słowy to modelowanie konturów twarzy. Jest to modelowanie lub przywrócenie właściwego kształtu twarzy. Zabieg ten polega na wprowadzeniu za pośrednictwem kaniuli wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego, który zwiększa objętość tkanek miękkich w miejscach poddawanych zabiegowi. Gęstość preparatu jak i jego ilość jest indywidualnie dobierana w zależności od miejsca oraz wielkości korekty. Obszar poddawany zabiegowi to broda, żuchwa i policzki. Efekt zabiegu jest widoczny natychmiast i utrzymuje się około 9-18 miesięcy. 

Nasza kadra

DR-BEATA-GOMOLKA

Lek. stom. Beata Gomółka

lek. dentysta, specjalizacja z chirurgii szczękowej,
lek. medycyny estetycznej

Lekarz dentysta posiadający specjalizację z chirurgii stomatologicznej, która jest jej największą pasją. Jej ulubionymi zabiegami są te związane z ekstrakcjami zębów mądrości tzw. ósemkami. Wykonuje również usunięcia innych zębów, resekcję wierzchołków korzeni, wyłuszczenie torbieli, implantacje oraz augmentacje.

W 2022 roku zdobyła tytuł lekarza medycyny estetycznej, kończąc studia podyplomowe na GWSH w Katowicach. Jej praca dyplomowa nt. „Hialuronidazy w leczeniu powikłań po wypełniaczach na bazie kwasu Hialuronowego” uzyskała wyróżnienie. Przeprowadza zabiegi z zakresu: osocza bogatopłytkowego, biostymulatorów, toksyny botulinowej oraz wypełniaczy.

Jej pracę cechuje staranność, dokładność. Traktuje pacjenta tak jak sama chciałaby być traktowana. Uczestniczy w licznych kursach, szkoleniach, konferencjach stale podnosząc i uaktualniając swoją wiedzę i umiejętności.

KrzysiekZnanyLekarz.pl
Czytaj więcej
Nareszcie stomatolog do którego mogę udać się bez stresu. Wizyty u Pani doktor Beaty zawsze przebiegają w miłej, przyjaznej (tak, u stomatologa też może być taka) atmosferze. Podczas konsultacji Pani doktor dokładnie wyjaśniła jak dbać o higienę jamy ustnej, a leczenie jest skuteczne i bezbolesne. Profesjonalne podejście, Pani doktor szczegółowo opisuje i tłumaczy przebieg leczenia.
P.DZnanyLekarz.pl
Czytaj więcej
Usuniecie osemki trwało całe 40 sekund. Pani doktor wyjaśniła mi wszystko, mówiła co bede czuć a po znieczuleniu pokazała mi dotykając znieczulone dziaslo i dla porównania dziaslo po drugiej stronie jakie sa odczucia i ze nic totalnie nie czuć, ewentualnie mogę słyszeć tylko dźwięki. Bardzo polecam 🙂
J.GZnanyLekarz.pl
Czytaj więcej
Bardzo polecam panią doktor stomatolog i także jako bardzo dobrą chirurg szczękowy .Żczliwa uprzejma i profesjonalna a także a stałym kontakcie telefonicznym z pacjentem by doradzić pomóc ewentualnie rozwiać wątpliwości.Sczerze polecam!
JuliaZnanyLekarz.pl
Czytaj więcej
Gorąco polecam Panią Beatę! Profesjonalna obsługa. Lepszego chirurga niż Pani Beata nie znam i nie szukam 🙂
ŁukaszZnanyLekarz.pl
Czytaj więcej
Bardzo miła i niezwykle profesjonalna Pani stomatolog Wyjaśni pomoże z uśmiechem na twarzy polecam serdecznie
Poprzedni
Następny