Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Iniekcje botoksu – w pełni bezpieczny i skuteczny zabieg o szerokim zastosowaniu przeciwzmarszczkowym, wykonywany przez lekarza specjalizującego się w tej dziedzinie. Zabieg polega na podaniu małej dawki toksyny botulinowej do wybranych miejsc na twarzy, dzięki czemu likwidujemy lub redukujemy niepożądane zmarszczki mimiczne, np. lwią zmarszczkę czy tzw. kurze łapki.

Iniekcje kwasu hialuronowego – przywrócenie prawidłowego poziomu nawilżenia skóry, jej wygładzenie i wyraźne odmłodnienie. Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry, dlatego nie należy bać się zabiegów z jego wykorzystaniem. Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym daje natychmiastowe rezultaty i pozwala cieszyć się młodym wyglądem.

Laser frakcyjny CO2 – najnowsze osiągnięcie techniki laserowej stosowane w celu odmłodzenia, likwidacji zmarszczek, usuwania blizn potrądzikowych i pourazowych, redukcji rozstępów i rozszerzonych porów oraz większości przebarwień. Laser CO2 poprzez mikro nakłucia, stymuluje skórę do odnowy, a w miejscach zmienionych chorobowo powoduje jej odbudowę.

Wolumetria twarzy – modelowanie konturów twarzy, korygowanie lub przywrócenie właściwego kształtu twarzy. Zabieg polega na wprowadzeniu za pośrednictwem kaniuli wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego, który zwiększa objętość tkanek miękkich w miejscach poddawanych zabiegowi.

Mezoterapia igłowa – nieinwazyjny zabieg o wielokierunkowym działaniu uzależnionym od koktajlu, jaki zostanie dobrany. Odpowiednio dobrane koktajle znajdują zastosowanie min. w profilaktyce przeciwstarzeniowej, niwelowaniu oznak starzenia, poprawie nawilżenia czy regeneracji skóry. Mezoterapia igłowa jest także świetną metodą w profilaktyce łysienia, jak również regeneracji włosów.

Wybielanie zębów – wykonanie zabiegu wybielania zębów pod kontrolą profesjonalnego stomatologa to gwarancja bezpieczeństwa i skuteczności zabiegu. Naszym Pacjentom proponujemy wybielanie zębów metodami: wybielanie w gabinecie metodą Beyond, wybielanie zębów martwych żelem Opalescence Endo, wybielanie nakładkowe nocne w domu.

OSOCZE – jeśli skóra potrzebuje intensywniejszej regeneracji, lekarz może zdecydować o iniekcji czynników wzrostu i komórek macierzystych zawieszonych w żelu (Activated Plasma Albumin Gel) uzyskanym z białek krwi pacjenta. Zabieg zapewnia dłuższą i silniejszą stymulację.

Wampirzy lifting – CGF HARMONY GENTLEMAN, CGF ONE GENTLEMAN: Skóra mężczyzny wymaga intensywnej pielęgnacji, regeneracji oraz stymulacji. CGF GENTLEMAN to dwa bezpieczne rozwiązania dla skóry. Do przygotowania preparatów lekarz wykorzystuje krew pacjenta, która zostaje odwirowana w separatorze komórkowym, dzięki czemu uzyskuje się skoncentrowane czynniki wzrostu i komórki macierzyste. Następnie lekarz dobiera odpowiednią terapię.

Wampirzy lifting – CGF SETS CGF LIQUID – MEZOTERAPIA CZYNNIKAMI WZROSTU I TWOIMI KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI: CGF LIQUID – zabieg wykorzystujący czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste pozyskane z krwi pacjenta. Wykonany przez lekarza techniką mezoterapii, dzięki czemu uzyskujemy naturalne i widoczne efekty poprawy kondycji skóry. CGF HARMONY – przeznaczony dla skóry wymagającej intensywniejszej regeneracji. Iniekcja komórek macierzystych i czynników wzrostu zawieszonych w żelu (Activated Plasma Albumin Gel) uzyskanym z białek krwi pacjenta. CGF ONE – zabieg stosowany na małych obszarach takich jak: grzbiety dłoni, okolica oczu i ust oraz owłosiona skóra głowy. Idealny zabieg dla osób rozpoczynających swoją przygodę z medycyną estetyczną i regeneracją skóry.

Chirurgiczne usuwanie pieprzyków i znamion polega na wycięciu zmiany w znieczuleniu miejscowym. Wycięcie chirurgiczne, w przeciwieństwie do usunięcia laserowego nie niszczy tkanek, a więc możliwe jest wykonanie badania histopatologicznego usuniętego fragmentu, co jest niezwykle ważne w przypadku podejrzeń, co do złośliwości pieprzyka.

Nasza kadra

DR-BEATA-GOMOLKA

Lek. stom. Beata Gomółka

lek. dentysta, specjalista chirurgii stomatologicznej
lek. medycyny estetycznej

Lekarz dentysta posiadający specjalizację z chirurgii stomatologicznej, która jest jej największą pasją. Jej ulubionymi zabiegami są te związane z ekstrakcjami zębów mądrości tzw. ósemkami. Wykonuje również usunięcia innych zębów, resekcję wierzchołków korzeni, wyłuszczenie torbieli, implantacje oraz augmentacje.

W 2022 roku zdobyła tytuł lekarza medycyny estetycznej, kończąc studia podyplomowe na GWSH w Katowicach. Jej praca dyplomowa nt. „Hialuronidazy w leczeniu powikłań po wypełniaczach na bazie kwasu Hialuronowego” uzyskała wyróżnienie. Przeprowadza zabiegi z zakresu: osocza bogatopłytkowego, biostymulatorów, toksyny botulinowej oraz wypełniaczy.

Jej pracę cechuje staranność, dokładność. Traktuje pacjenta tak jak sama chciałaby być traktowana. Uczestniczy w licznych kursach, szkoleniach, konferencjach stale podnosząc i uaktualniając swoją wiedzę i umiejętności.

KrzysiekZnanyLekarz.pl
Czytaj więcej
Nareszcie stomatolog do którego mogę udać się bez stresu. Wizyty u Pani doktor Beaty zawsze przebiegają w miłej, przyjaznej (tak, u stomatologa też może być taka) atmosferze. Podczas konsultacji Pani doktor dokładnie wyjaśniła jak dbać o higienę jamy ustnej, a leczenie jest skuteczne i bezbolesne. Profesjonalne podejście, Pani doktor szczegółowo opisuje i tłumaczy przebieg leczenia.
P.DZnanyLekarz.pl
Czytaj więcej
Usuniecie osemki trwało całe 40 sekund. Pani doktor wyjaśniła mi wszystko, mówiła co bede czuć a po znieczuleniu pokazała mi dotykając znieczulone dziaslo i dla porównania dziaslo po drugiej stronie jakie sa odczucia i ze nic totalnie nie czuć, ewentualnie mogę słyszeć tylko dźwięki. Bardzo polecam 🙂
J.GZnanyLekarz.pl
Czytaj więcej
Bardzo polecam panią doktor stomatolog i także jako bardzo dobrą chirurg szczękowy .Żczliwa uprzejma i profesjonalna a także a stałym kontakcie telefonicznym z pacjentem by doradzić pomóc ewentualnie rozwiać wątpliwości.Sczerze polecam!
JuliaZnanyLekarz.pl
Czytaj więcej
Gorąco polecam Panią Beatę! Profesjonalna obsługa. Lepszego chirurga niż Pani Beata nie znam i nie szukam 🙂
ŁukaszZnanyLekarz.pl
Czytaj więcej
Bardzo miła i niezwykle profesjonalna Pani stomatolog Wyjaśni pomoże z uśmiechem na twarzy polecam serdecznie
Poprzedni
Następny
DR-EWA-ZABSKA

lek. med. Ewa Żabska

Dermatolog - Lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (2012 r.) Po stażu podyplomowym podjęła pracę w Klinice Dermatologii w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 w Rzeszowie, w którym odbyła szkolenie specjalizacyjne. Tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii zdobyła w 2020 roku.

Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Międzynarodowego Towarzystwa Dermatoskopowego. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kongresach i szkoleniach w zakresie dermatologii i wenerologii.

Wykonywane zabiegi:

Modelowanie ust kwasem hialuronowym

Regeneracja okolic głowy osoczem bogatopłytkowym

LECZENIE BRUKSIZMU TOKSYNĄ BOTULINOWĄ

TOKSYNA BOTULINOWA