Depilacja laserowa

Depilacja laserowa

SuMed Gabinet kosmetyczny w Głogowie Małopolskim – W naszej ofercie usług kosmetycznych między innymi: Depilacja laserowa.

Zastanawiasz się nad wyborem depilacji laserowej, który rodzaj lasera będzie odpowiedni dla Twojej skóry i rodzaju owłosienia, czy zabieg będzie skuteczny, a jednocześnie szybki i komfortowy…

LASER SOPRANO ICE PLATINIUM
– skutecznie
– szybko
– bezpiecznie
– komfortowo
– dla wszystkich fototypów skóry

Soprano Ice Platinium to technologia stworzona dla Ciebie – moc 3 rodzajów i długości wiązek laserowych w jednej głowicy. Dociera skutecznie i bezpiecznie na różne głębokości tkanek, niszcząc struktury anatomiczne w obrębie mieszków włosowych, zapobiegając ich ponownemu wzrostowi. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz to, czego oczekujesz – jedwabiście gładką skórę.POTRÓJNE DZIAŁANIE W JEDNEJ GŁOWICY SOPRANO PLATINIUM TRIO:– Aleksandryt – 775 nm- Dioda – 810 nm- Nd:Yag – 1064 nm

Wyjątkowo komfortowy zabieg dzięki zastosowaniu:
– TECHNOLOGII SHR, która skutecznie niszczy mieszki włosowe bez uszkadzania otaczającej tkanki
– SYSTEMU ICE – aktywnego chłodzenia kontaktowego, które minimalizuje odczuwalność zabiegu

Wciąż się zastanawiasz? Nie trać czasu. Soprano Ice Platinium zapewnia wyjątkową skuteczność, nie pozostawiając żadnych wątpliwości w doborze odpowiedniego rozwiązania.

Nasza kadra

natalia-kotulak-depilacja-laserowa-glogow-malopolski

Natalia Kotulak

depilacja laserowa

Natalia Kotulak swoją przygodę z kosmetologią rozpoczęła 8 lat temu w Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie. Wtedy też zaczęła zdobywać swoje doświadczenie w tamtejszych gabinetach kosmetycznych i gabinetach SPA. Przez ostatnie 3 lata prowadziła swój gabinet w Jaśle.

Natalia Kotulak z  wykształcenia jest kosmetologiem, od początku pracującym w zawodzie. Specjalizuje się głównie w laseroterapii, ale także w zabiegach oczyszczających i odmładzających twarz.

Zabiegi